TFF 2. Lig takımlarından Kocaelispor, maçlarını oynadığı Kocaeli Stadyumu’na kavuşuyor.
Yeşil-siyahlılar, yaz devrinde stadyumu daha çağdaş bir hale getirmek için hibrit çalışmalarına başlamıştı. Çalışmaların dönem başında da sürmesiyle bir arada Körfez takımı, iç saha çabalarını Derince ve Darıca’da oynadı.
![](https://i0.wp.com/www.ekonomi-haberleri.com/wp-content/uploads/2023/01/kocaeli-stadyumu-hazir-kocaelispor-evine-kavusuyor-1-6Zre9KpS.jpg?w=740&ssl=1)
Yaklaşık 7 milyon TL’lik maliyetle tamamlanan çalışmaların akabinde Kocaelispor, 23 Ekim Pazar günü Adıyaman FK ile Kocaeli Stadyumu’nda karşılaşacak.